New in store and on our online store: 🍕 Gozney Portable Pizza Ovens! Learn more ➡️

Collection: Poppy Gourmet Popcorn

THE POPPY MANIFESTO*

We believe Poppy Handcrafted Popcorn is the best popcorn you will ever eat🌽

We believe in using only the best ingredients. We believe in spending way too much time thinking up flavor combinations and making way too many batches of popcorn to get those recipes just right. We believe in savory. And sweet. And we especially believe in savory and sweet 🍫

*Message from Poppy Popcorn.

24 products
  • Asheville Mix Popcorn - Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $9.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Birthday Confetti Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Almond Toffee Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Almond Toffee Popcorn Holiday Cylinder
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $22.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caramel Apple Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chai Masala Popcorn - Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $9.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Lovers Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Peppermint Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Bourbon Pecan - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon Bourbon Pecan Popcorn
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill Pickle Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic & Herb Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gingerbread Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Cheddar Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mustard & Tarragon White Cheddar - Bag
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    $7.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parmesan & Black Pepper Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Pie Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pimento Cheese Popcorn- Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Piri Piri Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reindeer Crunch Popcorn - Bag
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reindeer Crunch Popcorn - Holiday Cylinder
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $22.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salted Caramel Popcorn - Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $9.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Cheddar Popcorn - Bag
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $6.95
    Unit price
    per 
    Sold out